Bronz El Aletleri ve Yapı Malzemeleri kurulduğu günden buyana, kaliteli hizmet, güvenilirlik ve geniş ürün yelpazesi ilkelerine dayalı bir anlayışla, sektörün lider firmalarından biri olmaya devam etmektedir. Kalite anlayışı gereği firmamız profesyonel ekibi, geniş ürün yelpazesi, kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen Bronz El Aletlerive Yapı Malzemeleri en büyük ilkesi, kalitesinden ödün vermeden, tecrübeli idari teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru zamanda, doğru ürünle cevap vermek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli güven ve iş dostluğu sağlamaktır.

Metal sektöründeki 30 yıllık deneyimimiz ile birlikte , firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Özel kıvılcım çıkarmayan , manyetik olmayan ve bronz el aletlerinin üretiminde ve ithalatında sizlerin en önemli çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.

Misyonumuz
 
Geniş ürün çeşitliliğimiz ile ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak ve çalışanlarımız ile müşterilerimiz için değerli bir şirket olmak.
Vizyonumuz
Sürekli müşteri memnuniyetini ilke edinerek ,kurumsal yapılanmasını sürekli ileriye taşıyan teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden, sürekli yenilenen, sektöründe örnek alınan ve takip edilen şirket olmaktır.
Formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.... (Formu Açmak İçin işarete tıklayınız!! ) → → → → → → → → →

Müşteri Talep Formu